Hayvancılık

2007 Yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde üç kardeş tarafından kurulmuştur.

Büyükbaş Çiftliği

Kendi güneş panelleri ile kendi elektrik ihtiyacını karşılayan tesisimiz 10.000 m² kapalı ve 10.000 m² açık alandan oluşmaktadır. Simental ırkı 400 büyükbaş hayvandan teknolojiye ayak uydurarak son teknoloji koşullarda, temiz ve hijyenik koşullarda süt üretimi yapmaktayız.

Küçükbaş Çiftliği

Küçükbaş çiftliğimiz 1.000 m² kapalı alan ve 5.000 m² açık alan üzerine kuruludur. Burada 600 küçükbaş hayvandan damızlık üretimi yapmaktayız.  

İnşaat

2002 Yılında İstanbul Bağcılar’da toptan gıda alanında faaliyet gösterdiğimiz 2.000 m² kendi iş yerimiz ve 23 dairenin inşaatına başlayarak inşaat alanında ilk projemizi tamamladık.

2013 Yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde inşaat alanında kalıcı olarak faaliyet göstermeye başladık. İstanbul ve Konya’da kalite ve güvenden taviz vermeden inşa ettiğimiz 450’nin üzerinde daireyi yeni ev sahipleri ile buluşturduk. Günümüzde de kaliteden ödün vermeden yeni projelerimizi yeni ev sahipleri ile buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tarım

2007 Yılında üç kardeş tarafından başlatılan tarım alanındaki faaliyetlerimiz günümüzde de devam etmektedir.  Bu alandaki teknoloji ve yeniliklere ayak uydurarak, 1000 dönüm ekili arazimizde Mısır, Arpa, Buğday, Şeker Pancarı, Yonca ve Fiğ üretimi yapmaktayız.